Informace o mně


Přeji vám pěkný den či večer,

rád bych se vám na téhle stránce trošičku představil, aby jste věděli, s kým máte tu čest.

Jsem obyčejnej kluk, pro určitou věkovou skupinu tedy už spíš prďola, prakticky nevidomý, se smyslem pro humor. Mám rád naši rozvětvenou rodinu, veselý lidičky, zvířata a přírodu vůbec.
Z množství fauny, kterou jsme doma měli už zůstali jen hrůzu nahánějící trhač - Jorkšírka a pak mám ještě zeleno žlutýho ptáka s šedou hlavou - samičku Senegalského papouška, která
schválně vydává zvuky,  který ví, že mě vadí, potvora jedna. Občas jsme měli i rybičky, to když jsem chodil rybařit a náhodou se mě na háček pověsil nějaký kapr sebevrah :).
S dotacemi rybářského svazu jsem ale před pár roky skončil, zjistil jsem totiž, že když si půjdu ryby koupit, tak mě to vyjde levněji a mám rybu jistou.
Oproti tomu jsem se stal sponzorem, tedy ve snaze vydělat, jsem nacpal spoustu peněz do podvodných internetových projektů a pomohl někomu zbohatnout. Spousta projektů, které fungují dodnes, zase ztroskotala na lidech. Přišel jsem sice o
peníze, ale získal určité zkušenosti, a proto se vyhýbám všemu co je  "Super výhodný", např. s bonusem za registraci v nereálné výši a dále projektům, kde můj výdělek závisí na lidech, který tam nalákám.
Drobné výdělky mám z Emailingu - reklamních mailů a české klikačky, tyto výdělky používám převážně k nákupu reklamních kampaní.

Netoužím po bohatství, vilách a jachtách, stačí mě dostatek peněz  na splacení úvěrů a normální život bez obav, že nám doma něco vyplivne a nebudeme mít ani na opravu ani na nový.
.. a co nemám rád?
Vadí mě nadměrný používání plastů a s tím související bordel, co dokážou někteří turisti a "milovníci přírody" udělat téměř kdekoli.
Nesnáším když se ubližuje slabším a bezbranným, bezmoc, bezpráví a zvůle, špatný hospodaření a nenažranost politiků, lobistů, ale i  špatný zákony, který nahrávají jen darebákům :(, ale doufám, že se to snad někdy zlepší.