Zdravíčko

Krásný klidný den.        

Nacházíte se na stránce o zdraví, kde se s vámi, jak jsem slíbil na úvodní stránce, chci podělit o své zkušenosti s přírodními doplňky stravy.

V polovině devadesátých let jsem chytil hnisavou angínu a tehdy jsem bral naposledy antibiotika a léky, kterých u mě bylo i tak jako šafránu, vůbec.

Moje maminka se věnovala pěstování a sběru bylinek a vyráběla různé mastičky, sirupy a tinktury z Propolisu, Jitrocele kopinatého, Třezalky tečkované, Divizny velkokvěté, nebo Měsíčku zahradního atp. Mimochodem propolisová tinktura a měsíčková mastička , která je vynikající na popáleniny, má stále svoje místo v naší ledničce.

Návštěvy u maminky byly spojené s  popíjením bylinkových čajíčků s medem, kávu a černý čaj jsem zásadně odmítal.

V práci jsem měl nového kolegu, s nímž jsem si měl stále co povídat o přírodě, zdravém životním stylu a k tomu patřily i přírodní doplňky výživy. Dostal jsem se tak díky jemu mimo jiné ke skvělým výrobkům české firmy Finclub

naklonily si mě hned od začátku už jenom tím, že pěstují byliny potřebné k výrobě, v čisté přírodě Finska, kde je pro Finclub vyrábí firma             Hankintatukku  Oy
Před pár lety se sortiment Finclubu rozšířil o 100% přírodní kosmetiku s Aloe Vera od italské společnosti Natura & Benessere a také o biologicky odbouratelné čistící prostředky od španělské firmy Codina.
Finclub má svoje Lékařské grémium se kterým spolupracuje přes 2000 lékařů a díky tomu nabízí i lékařskou poradenskou činnost.

Ve stejnou dobu mě svými produkty Pentagramu ohromila další česká firma z oblasti alternativní medicíny Energy

Kapky Vironal, Audiron, sprej s eterickými oleji Spiron a zubní pasta Bílý diamant v naší domácnosti nikdy nechybí.

Užíváme samozřejmě i další produkty kterých za dobu od mé registrace notně přibylo, ale musím s rukou na srdci prohlásit, že jsou všechny skvělé, včetně bioinformační kosmetiky.

 

Loni v únoru jsem se seznámil s bylinným koncentrátem Matol KM, výrobek  pana doktora Karla Juraka (1904 - 1993). Matol se vyrábí v Kanadě z třinácti bylin a pěti minerálů, důležitých pro lidský organizmus. Neváhal jsem ani chvilku, zaregistroval se  a hned objednal tři lahve najednou. Nejen že jsem s tříměsíční dávkou ušetřil na poštovném, ale hned získal i výraznou slevu, protože postupným nákupem se cena produktu stále snižuje.

Ač jsem si myslel, že jsem zcela zdráv podle výsledků preventivních prohlídek u obvodní lékařky, říkal jsem si, že pročištění krve a organizmu všeobecně, zbavení se těžkých kovů a parazitů bude jen přínosem. Shodou okolností jsem dostal nabídku

proměření orgánovým scannerem a nadšeně souhlasil. Výsledky mě překvapily - špatně průchodné krkavice, snížený průtok krve osrdečníkem, zanešené cévy, ztučnělá játra, odvápněná páteř v křížové oblasti, z 50% opotřebené vazy, nedostatek některých minerálů a překyselený organizmus.

Ukázal jsem pánovi lahev Matolu, přečetl si složení, pochválil a už mi, ač zřejmě původně chtěl, nic nenabídnul a odešel.
S užíváním se dostavily detoxikační projevy jako rýma, která ovšem trvala jen tři dny, bolesti kloubů a únava. Na každého tato detoxikace ale působí jinak a projevy se u každého jedince liší. Sledoval jsem úpravu trávení a díky tomu taky zlepšení stavu pokožky - měl jsem po opláchnutí obličeje, i jen čistou vodou, čelo samou suchou šupinku a nepomáhalo ani mazání krémem, teď se můžu umývat i mýdlem.

Po třech měsících, kdy jsem Matol pravidelně užíval se s nabídkou scanu organizmu ozvali z nějaké firmy znovu, což jsem samozřejmě uvítal, abych si zjistil, jestli Matol nějak pomohl. Přišla příjemná mladá paní, čajíček z kvalitně filtrované vody si vychutnala při povídání a pak došlo k samotnému proměření. a výsledek?

Krkavice plně průchozí, stejně jako všechny cévy, průtok krve osrdečníkem v pořádku, minerály jakž takž, ještě mírně překyselený organizmus, jen ta páteř  a klouby zůstaly téměř stejné, ale co bych chtěl po třech měsících, že? Ale užíváme dál, jen s malou obmněnou.

V létě se začal dovážet nový produkt podle prapůvodní receptury s osmnácti tonických bylin a šesti minerálů - JC-tonic. Je sice trošku dražší, ale o to lepší. Co by jsme neudělali pro svoje zdraví bez zbytečné chemie, které se do našeho těla dostane spousta i tak z vody, ovzduší i potravin.

Anthony Jurak je syn Dr. Karla Juraka, geniálního vědce a zároveň objevitele unikátního produktu, který známe pod názvem Matol.

Anthony vyprávěl o neobyčejném životě svého otce, který tolik miloval život, lidi a přírodu. Svou genialitu vědění použil při zkoumání bylin a jejich účinku na lidský organismus. Díky tomuto pak sestavil svou unikátní přírodní formulaci čímž si splnil svůj sen a to pomáhat lidem žít dlouhý a plnohodnotný život. Jeho syn Anthony pokračuje ve stopách svého otce a dál šíří jeho myšlenky.

Na počátku své cesty to Dr. Karel Jurak neměl vůbec jednoduché. Začínal v době, kdy lidé neměli ani potuchy o doplňcích stravy a vůbec netušili  jak ohromný přínos mohou  tyto výrobky mít na jejich zdraví. Snahou Dr. Karla Juraka bylo přinést lidem zdraví a to co nejšetrněji, pomocí bylin, které nemají žádné vedlejší účinky. Jeho vědecké znalosti v oboru fototerapie ho dovedly až  k stvoření  takzvané superbyliny,  která by předčila vlastnosti  jednotlivých tonik z řady adaptogenů.  Dr. Karel Jurák byl vědec, kterému hlavně záleželo na lidském zdraví. Nebyl obchodník a tak svou originální recepturu, kterou původně nazval „Matonol“ dodával lidem ve svém blízkém okolí. Jednoho dne se potkal s byznysmanemn J.F.Robertem Boldukem , který když viděl jakých úžasných výsledku Dr. Karel Jurak se svým originálním produktem „Matonol“ dosáhl, rozhodl se , že mu pomůže dostat tento zázrak k co nejširšímu množství uživatelů. Podařilo se jim to ve velmi krátké době a náhle stáli před novým úkolem, jak vyrábět tento produkt v tak masivním množství. V té době nebyly byliny potřebné k výrobě tohoto originálního produktu v tak velkém množství na trhu k dostání, neboť po nich nebyla taková poptávka, jak je tomu dnes. Z tohoto důvodu byl Dr. Karel Jurak nucen citlivě přizpůsobit svou originální recepturu tak, aby její účinky zůstaly v co nejširší míře zachovány. Tuto svou novou recepturu pak pojmenovali „Matol.“  Tento výrobek dosáhl u mnoha uživatelů úžasných zdravotních výsledků. Stal se jedním z nejprodávanějších doplňku stravy v Kanadě a USA. Receptura dnes existuje ve dvou verzích a to pro Kanadu s názvem Matol s 13 bylinami a pro USA s názvem KM s 14 bylinami.

Po otcově smrti se Anthony Jurak rozhodl vrátit k otcově originální receptuře s názvem“ Matonol „a to nejen z důvodu dostupnosti bylin, ale hlavně pro jemu známé vynikající vlastnosti této receptury. Dnes je tento originál vyráběn firmou
Jurak World Wide pod registrovaným názvem „JC Tonic ®. (Jurak Clasic Tonic“).
Náklady na výrobu JC Tonic ®. jsou vyšší neboť má vyšší obsah účinných látek a to v porovnání jak s Matolem, tak i jinými produkty. Tato receptura má pro svoje složení i  vyšší nákupní cenu, která se projeví taktéž na ceně konečné , ale jsem si jist, že máme to nejlepší  co nám může dnešní trh nabídnout. Získali jsme originální recepturu Dr. Juraka  o které jsem přesvědčen, že je v tuto chvíli ta, která může pro mé zdraví, zdraví mé rodiny, zdraví mých přátel a uživatelů přinést jen to nejlepší.

•  Řešení dlouhověkosti, která opravdu funguje. 
•  Čistí všechny orgány a systémy těla najednou.
•  Podporuje vitalitu.
•  Vyrovnává PH v těle.
•  Působí proti stresu.
•  JC tonic pomáhá v boji proti virům a mikrobům (parazitům)
•  Zvyšuje fyzickou a duševní energii.
•  Vyvažuje rovnováhu v těle.
•  Zlepšuje obranyschopnost organizmu.

•  Zvyšuje odolnost oběhového systému.
•  Detoxikuje a zlepšuje buněčnou odolnost.
•  Jednoduché a bezpečné užívání, 30ml denně a poznáte změny.

JC Tonic  je bezpečný a účinný protistárnoucí tekutý přípravek formulovaný tak, aby vyvažoval, posiloval a čistil všechny tělesné systémy najednou.
Detoxikuje, Očišťuje a Posiluje

JC Tonic se nepodobá žádnému jinému produktu na trhu. Tato vědecky vytvořená kombinace 18-ti Tonických bylin a minerálů dělá JC-Tonic jedinečně silným a zcela bezpečným doplňkem stravy pro každodenní užívání.
Tato patentovaná směs 18-ti tonických bylin s esenciálními minerály navazuje na to nejlepší ze světově uznávaných nutričních podkladů, s důrazem na vyváženost a dlouhověkost, působí proti stresu, vyvažuje tělesný systém, zvyšuje vytrvalost, fyzickou a psychickou energii, odolnost krevního oběhu, detoxikuje a udržuje buňky zdravé.

Proč je  JC Tonik tak unikátní?

Unikátnost JC Tonic spočívá v tom, že je v něm použito 18 tonických bylin. Z 6000 bylin lidstvem od pradávna užívaných v přírodním léčitelství je pouze 200 prokázaných bylin s tonickým účinkem. Termín tonické byliny (tonika) se týká bylin, které mohou řídit funkce orgánů nebo systémů více než jedním způsobem, nebo směrem, jinými slovy tonika působí - obousměrně nebo dostředně.
Každá tonická bylina obsahuje složky, které se rozdělují do dvou skupin.

Sloučeniny v první skupině mohou zvýšit funkci orgánu nebo systému, ve skutečnosti jde o tzv. aktivaci.

Sloučeniny ve druhé skupině snižují aktivitu funkce orgánu nebo systému, jedná se o tzv. deaktivaci.
Pokud vaše tělo potřebuje, aby některý z jeho orgánů, nebo systémů zintenzivnil svou funkci, bude mít snahu absorbovat a použít ty  sloučeniny, které mu umožní tuto funkci aktivovat. Na druhé straně vyžaduje-li tělo, aby orgán nebo funkce systému byla snížena, tělo začne absorbovat jen ty sloučeniny, které mohou ztlumit nebo deaktivovat tuto funkci.

Nebudou se tyto síly navzájem rušit?

Ne, četné studie prokázaly, že tělo je schopno získávat z potravin, potravinových doplňků a bylin specifické živiny, které potřebuje ke své funkci a v okamžiku, kdy jsou tyto složky absorbovány, jsou tělu k dispozici. Naše tělo si samo rozhodne, které z těchto živin použije. Nepotřebné živiny jsou pak následovně vyloučeny nebo metabolizovány na neaktivní meziprodukty nebo jsou ignorovány. Tonika tyto schopnosti těla využívají a taky podporují.

Složení:

Purifikovaná voda, Heřmánek pravý, Přestup lékařský, Celer, Andělika lékařská, Pampeliška lékařská, Jablečník obecný, Lékořice lysá, Mučenka pletní, Tymián obecný, Sléz okrouhlolistý, Sléz lesní, Máta peprná, Kvasie hořká, Hořec, Saw palmeto, Vojtěška, Chmel otáčivý, Přeslička rolní.

Přídatné látky:

glycerol, kyselina citronová, methyl a propyl p-hydroxybenzoat , Steviol-glykosid.

Přípravek neobsahuje mléčné tuky, sacharózu, isoglukózu, glukózu, škrob nebo alkohol.

Jedna dávka 15ml obsahuje koncentrát 315mg bylinné směsi.

Obsah důležitých minerálů:
Vápník (glycerofosfát)
Draslík (glycerofosfát,citrát)
Hořčík (glycerofosfát)
Železo (glycerofosfát)
Jód (jodid draselný)
Bór  (citrát)

Dávkování:

Před použitím protřepejte.

 Dávka dospělého -  15ml ráno a 15ml večer.  
Dávka pro děti nad 10 let 8ml ráno a 8ml večer.

 Doporučujeme podržet chvíli v ústech před polknutím. Jedinci v těžkém zdravotním stavu, lidé užívající léky všeho druhu, nebo ti, kteří jsou slabí, starší a křehcí, by měli začít s 8ml ráno a 8ml večer a postupně zvyšovat denní dávku na doporučené dávkování. JC Tonic je možno zředit vodou nebo svým oblíbeným ovocným džusem.

 Neužívejte současně s léky. Neužívejte současně jiné bylinné přípravky. Výrobek není návykový a je možno jej užívat dlouhodobě bez přerušení.

 

Množství: 950ml (1045g)

__________________________________________________________________________
Tento produkt vyžaduje osobní prezentaci, a je proto určen pro přímý prodej v síti partnerů MT.
 Tento produkt není prodejný maloobchodem ani běžně na internetu!

Distributor: Magic Tonic,Czech Republic

 

Od prosince 2014 Magic Tonic nabízí další skvělý produkt z oblastikosmetiky

Luxusní krém Helena

 

 

V těchto firmách se můžete stát registrovanými zákazníky, čímž získáte výrazně nižší ceny produktů, nebo distributory a zařídit si tak svoje vlastní podnikání.

 

Pro více informací mě kontaktujte, jsem vám plně k dispozici